12 Eylül 2014

Ahşap Stand Fiyatları

Ahşap Stand Fiyatları

Fuar Standları hiç de küçümsenmeyecek bir öneme sahip, önemli işlevleri olan bir araçtır. Bir fuara katılmış olduğunuzda firmanızı temsil eden işyerinizdir. Müşterileriniz ve rakipleriniz sizin hakkınızda ki fikirleri ilk olarak görünüme bakarak oluştururlar. Bu da ticari açıdan oldukça önemli bir avantaj ya da dezavantaj yaratır. Tabi fuara katılma amacınız da seçeceğiniz standın niteliğini ortaya koyacaktır. Firmanızın prestiji için katılmış olduğunuz bir fuarda çok ucuz görünen bir standı tercih etmek firmanıza zarar vermekle kalmayıp onun imajını yerle bir edecektir. Müşteriler ya da rakipleriniz üzerinde yaratacağınız etki standın niteliğine ve görünümüne bağlıdır. Bu nedenle firmanızın ihtiyacını en iyi karşılayacak standı bulmalı, farklı tüm modelleri incelemeli ve arada ki farklılıkların fiyata yansımasını araştırmalısınız.

Genel olarak standlarda kullanılan malzemeler standart olarak bellidir. Alüminyum ve mdflam ya da suntalam kullanılır. Fakat standın kalitesine ve şıklığına dikkat çekmek istiyorsanız yardımcı birkaç malzeme daha kullanılabilir. Bu cam, tül yada buna benzer dekoratif ve tasarımsal diğer malzemeler de olabilir. Standın değer ölçüsü kaç kere kullanılacağına da bağlıdır. Ahşap standlar genel olarak bir kere kullanılır. Fakat Örümcek Stand ve Modüler standlar uygun şekilde depolanır ve zararsız sökülüp monte edilirlerse birden fazla kullanılabilirler. Genel olarak ahşap ve tek kullanımlık standlar tercih edilir. Bunlar firmaya özel üretilir, bir defa kullanır ve bir daha başka kimseye kiralanma ihtimali yoktur.

Ahşap stand fiyatları, standın tasarımına, türüne, kullanılan malzemesine vs. olarak farklılık gösterirler. Tamamen sizin seçtiğiniz görsel tasarımın derecesine bağlıdır. Oldukça sade, gösterişsiz bir ahşap standı uygun fiyata alabilirsiniz. Fakat bunun şirket imajını nasıl etkileyeceğini de hesaba katmak zorundasınız. Aynı modellerin farklı firmalarda ki fiyat farkına da denk gelebilirsiniz. Bu da hizmetin kalitesine göre belirlenen bir farklılıktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir