KONGRE STAND A.Ş

Kongre stand, kurumsal pazara tam fuarcılık hizmetleri vermek amacıyla kurulmuş, Türkiye’nin en kapsamlı fuar ve kongre stand şirketidir. Kongre Stand, Türkiye çapındaki iş ortakları ile, ülkemizin her şehirindeki fuarcılık  organizasyonlarını başarı ile gerçekleştirmektedir. Bu yönüyle alanında bir ilk olan Kongre Stand, fuarlara katılmak isteyen her kuruluşa anahtar teslimi fuarcılık hizmetleri sunmaktadır.

Kongre Stand ile yapacağınız tüm fuarcılık çalışmaları, tek bir muhatap Firma ile fuarcılık hizmet ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılama imkanını Size beraberinde sunar. Her üretici Firmanın vazgeçilmez tanıtım faaliyeti olan fuarlara katılmak, özellikle KOBİ’ler için Kongre Stand ile birlikte artık bir sıkıntı olmaktan ve çok Firmalı muhatap zahmetinden çıkmıştır. Kongre Stand,ülkemizin sanayi ve ticaret alanındaki değerli kuruluşlarına fuar hizmetleri gereksinimlerinde katma değer sağlamaya devam etmektedir.Kongre Stand olarak biz, Kurumları farklılaştıran Fuar Stand Projeleri üreterek ve gerçekleştirerek, katılımcıların maksimum performans göstermeleri, maksimum sayıda ziyaretçi kabul etmeleri, maksimum sayıda sipariş veya iş bağlantısı elde etmeleri, ürün ve hizmetlerini sunuş şekli ile etkilemeleri hususlarında, müşterilerimizi İŞ ORTAĞI olarak görüyor, Fuarcılık sektöründeki işimizi bu zihniyetle yürütüyoruz.

Kongre Stand, Teknolojiyi ve 3 boyutlu Fuar Stand Proje tasarımının ruhunu, çalışmalarının merkezine yerleştirerek ve iddialı bir büyüme planı içinde sektördeki faaliyetleri sürdürmektedir.Mühendislik ve Mimarlık vizyonuyla çalışmalarını sürdüren Kongre Stand, internet üzerinde sanal fuar alanı ve fuar stand projeleri çalışmaları konusunda da yatırımlarını ve faaliyetlerini devam ettirmektedir.