22 Ağustos 2014

Fuar Stand Ürünleri

Fuar Stand Ürünleri

Firmaların fuarlara katılmaları konusunda ki önemi tüm şirket sahipleri, çalışanları gayet iyi bilir. Fuarlar doğrudan müşteriye ulaşabileceğiniz ve doğal bir bağ kurabileceğiniz alanlardır. Bu sizin imajınızı doğrudan yansıtan bir etkinlik türüdür. Bu nedenle standın görsel tasarımı oldukça önemlidir. Bunun yanında kullanacağınız fuar stand ürünleri de çok önemlidir. Bu ürünlerden kastımız firmanın sembolü, logosu, sloganı gibi imajı oluşturacak önemli unsurlardır. Bunların tasarımı ve seçimi çok önemlidir. Hem albenisi yüksek olmalı hem de aşırıya kaçılmamalıdır.

Kurumsal bir görünüm oluşturmak oldukça zor ve önemlidir. Aynı şekilde standda müşterileri karşılayacak kişilerin önemi de oldukça büyüktür. Hostes ya da firma yetkilileri olacağına fuarın niteliği ve tanıtacağınız ürünün niteliğine uygun şekilde karar verilmelidir.

Ahşap Fuar Standı

[ilightbox id=”0″ columns=”4″ ][/ilightbox]

Sizi ve firmanızı temsil edecek kişilerin stand da ki kostümleri veya kıyafetleri oldukça önemlidir. Fuarın içeriğine uygun bir kıyafet seçimi, müşterilerin gözünde ki izlenimi de oldukça etkileyecektir. Yine kıyafet üzerinde ve ya yaka da firmanızı temsil eden logonun bulunması gibi etkenler oldukça fazla özen gösterilmesi gereken noktalardır. Bu kartlarda standda ki kişinin konumu, işlevi ve firmada ki pozisyonunun yazması dikkat edilmesi gereken detaylardandır.

Fuar Stand Tasarımı

Saydığımız stand dışı ürünlerin önemi yadsınamaz ölçüde olsa da, en büyük etken tabi ki standın görünümündedir. Standın tasarımı ve kalitesi firmanızı ilk gören müşterilerde oluşan ilk izlenim için çok önemlidir. Bu fuarın konseptine bağlı olarak da değişebilir. Sizin amacınıza uygun bir stand tasarımı, tanıtım konusunda nokta atışı yapmanızı sağlayabilir. Prestij için katıldığınız bir fuarda en önemli şey yarattığınız imaj ise, stand ve tasarım konusunda taviz vermemeniz gerekir.

Unutmayın insanların düşüncelerini oluşturan en önemli şey ilk izlenim iken, bu konuyu görmezden gelmemelisiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir